AGRO

38
159138159

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • AGRO - Champion 50 WP 10g - ochrana proti plísni Kód: CHAMPION50-10
  AGRO - Champion 50 WP 10g - ochrana proti plísni
  Na dotaz Značka: AGRO

  Kontaktní fungicidní a baktericidní přípravek ve formě dispergovatelného prášku šedozelené barvy k ochraně rostlin proti houbovým a bakteriálním chorobám a ochraně květů proti mrazu.

  38 Kč
 • AGRO - Mospilan 20 SP 1,8g Kód: MOSPILAN20-18
  AGRO - Mospilan 20 SP 1,8g
  Na dotaz Značka: AGRO

  Systémově účinný insekticid ve formě ve vodě rozpustného prášku určený k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména mandelinky bramborové v bramborách, mšic včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného v jádrovinách.

  39 Kč
 • AGRO - Ridomil GOLD MZ Pepite 2x10g Kód: RIDOMIL2-10
  AGRO - Ridomil GOLD MZ Pepite 2x10g
  Na dotaz Značka: AGRO

  Fungicidní přípravek ve formě smáčitelného prášku určený k ochraně brambor, révy vinné, cibule a rajčat proti houbovým chorobám.

  70 Kč
 • AGRO - Nissorun 10WP 8g Kód: NISSORUN10WP7
  AGRO - Nissorun 10WP 8g
  Na dotaz Značka: AGRO

  Nissorun 10 WP je kontaktní akaricid, který se vyznačuje dlouhodobým specifickým účinkem na vajíčka, larvy a nymfy svilušek.

  80 Kč
 • AGRO - Sviluška STOP 0,4 g spray Kód: SVSTOP04
  AGRO - Sviluška STOP 0,4 g spray
  Na dotaz Značka: AGRO

  Přípravek kontaktní přípravek s hloubkovým účinkem proti sviluškám na jádrovinách, peckovinách, révě, okrasných rostlinách a dřevinách apod.. Dlouhodobé působení (50-70dní); účinkuje na vajíčka, larvy a nymfy – dospělce sterilizuje.

  89 Kč
 • AGRO- NATURA Rock Effect Kód: ROCKE/100
  AGRO- NATURA Rock Effect
  Na dotaz Značka: AGRO

  Přírodní kontaktní fungicid a insekticid Agro Natura ROCK EFFECT, postřik proti škůdcům, zvýšení obranyschopnosti a odolnosti rostlin vůči škůdcům ( postřik na mšice, svilušky, štítenky, puklice,..) a angreštu a rybízu vůči americkému padlí, do jádrovin, peckovin a révy.

  od 99 Kč
 • AGRO - Sviluška STOP RTD 0,5 l Kód: SVSTOPRTD
  AGRO - Sviluška STOP RTD 0,5 l
  Na dotaz Značka: AGRO

  AGRO Sviluška STOP RTD (ready to dilute) je postřikový kontaktní přípravek s účinkem proti sviluškám (akaricid). Použití je vhodné pro okrasné rostliny, rajčata, papriky a okurky. Oceníte bezpečné a praktické použití bez odměřování – lahev je naplněná vodou; v hrdle obsahuje kapsli s přípravkem.

  159 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem