Waveflector - XXL

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Průmyslové stínidlo.

Dostupnost Na dotaz
1 190 Kč    
Kód produktu REF12
Značka Waveflector
Kategorie Waveflector
 

Vyvážená distribuce světla z vysokonapěťových zdrojů na celou osvitovou plochu.

Balení obsahuje kompletní stínídlo potažené ochranou fólií, objímku, návod k montáži a oka na uchycení.

Neobsahuje kabel!!!

Vhodné pro vysokotlaké sodíkové a metalhalogenové výbojky.

Extra Large: až 4m2 Pro výbojky 400W-1000W

Materiál: embos - perforovaný, jednostranně leštěný hliník s vysokou odrazivostí, potažený ochrannou fólií proti mechanickému poškození
Rozměry sestaveného výrobku: 66 x 100 x 20 cm
Rozměry balení: 50 x 66 x 8 cm
Váha balení: 2,4 kg

Pokusíme se odhalit části elektromagnetického záření, které říkáme světlo. Většina lidí si pod pojmem světlo vybaví opak tmy, když je světlo, vidíme lidi, zvířata, předměty – zkrátka vidíme.

Jenomže světlo je mnohem složitější element a různé organismy vnímají světlo odlišně – podle vlnové délky.

Světlo, které my lidé vnímáme jako velmi intenzivní, mohou jiné organismy vnímat jako nevýrazné pološero, a naopak světlo, které lidské oko téměř nevnímá, může být pro jiné organismy naprosto oslňující.

Ve volné přírodě se vždy můžeme spolehnout na nejvýkonnější světelný zdroj, který vyzařuje elektromagnetické záření v širokém spektru, které uspokojí všechny organismy – Slunce.

Ovšem pěstitelé rostlin pod umělým osvětlením jsou odkázáni na dostupné světelné zdroje, které vyzařují pouze světlo, zasahující do určitých vlnových délek.

Jaký je rozdíl ve vnímání světla lidmi a rostlinami? Který světelný zdroj a v jakých podmínkách poskytne rostlinám takové světlo, které nejlépe ovlivní jejich růst a kvetení? Je světelný zdroj to jediné, co ovlivňuje množství světla, které dopadne na rostliny? Jak moc záleží na vzdálenosti rostliny od světelného zdroje?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: