Purpinátor

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 

Purpinátor zvyšuje produkci flavonoidů, jako jsou antokyany, které zlepšují zbarvení rostlin a bohaté odstíny fialové.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem (1 ks) Na dotaz
Varianta
799 Kč 2 489 Kč od 799 Kč    
Značka Rhizoflora
Kategorie Rhizoflora
 

Záměrně fialový!

Purpinator je zcela přírodní přípravek, díky kterému dochází ke zvýšené produkci flavonoidů, jako jsou antokyany, které zlepšují zbarvení rostlin a v určitých kultivarech dodávají hluboké, bohaté odstíny fialové, aniž by došlo ke změně růstového prostředí. Purpinator lze stejně jako jeho alternativu Terpinator, použít s jakoukoliv sadou hnojiv a poskytne vaší rostlině stavební kameny pro tvorbu terpenů, čímž dojde ke zlepšení aromatu, účinku a chuti. Odemkněte skutečný genetický potenciál vašich rostlin a uvidíte, ucítíte a pocítíte rozdíl díky Purpinatoru!

Jak to funguje?

Modré a červené pigmenty jsou v rostlinách běžně ovlivňovány antokyany, jako je kyanidin. Antokyany jsou typem rostlinného barevného pigmentu, který patří do větší skupiny sloučenin známých jako flavonoidy. Barva antokyaninového pigmentu je obecně spojena s pH buněčné mízy. Pigment kyanidin má v roztoku s vysokým pH modrou barvu, v neutrálním roztoku fialovou barvu a v kyselých podmínkách je červený.

V kombinaci s rozsahem modrého světla 400–500 nm, známého také jako akční spektrum pro produkci pigmentu, přípravek Purpinator zvyšuje produkci flavonoidů aniž by měnil neutrální pH buněčné mízy, což u jistých kultivarů vede k zabarvení do „fialova“.

Použití:

  • Purpinator můžete použít během vegetativní i reprodukční fáze růstu rostlin až do tvorby plodů včetně.
  • Během vegetativní fáze přidávejte 0,5-1,5ml přípravku Purpinator na 1L vody.
  • Během fáze květu přidávejte 1,5-4ml přípravku na 1L.
  • Pro posílení tvorby plodů přidávejte 5-8 ml přípravku na 1L vody během posledních 2–3 týdnů růstu před sklizní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: