Guanokalong - complete mix - substrát s guanem 45l

Neohodnoceno
 
 

Substrát GuanoKalong je jeden z nejlepších produktů co se substrátů týče! Je to 100 % BIO pěstební médium předhnojené na dobu cca 4 – 6 týdnů. Jedná se o zeminový substrát té nejvyšší kvality. Jeho používání uspokojí i nejnáročnější growery.

Dostupnost Na dotaz
449 Kč    
Kód produktu A3440
Značka Guanokalong
Kategorie Půdní mixy
 

 

 

Pěstební substrát Guanokalong obsahuje:

  • baltické rašeliny
  • černou rašelinu
  • netopýří guano (netopýří trus)
  • biohumus (žížalí trus)
  • PG mix
  • výtažek z mořských řas
 
Díky obsahu Guana má tento pěstební substrát vysoký obsah základních živin NPK, vápníku a hořčíku a naprosto celou škálu stopových prvků. Živiny se uvolňují postupně, takže by nemělo dojít k přehnojení rostliny. Zajištění zlepšení půdního prostředí okolo kořenů, zvýšení absorpční schopnosti kořenů = zvýšení a zlepšení příjmu živin rostlinou. Hodnota pH je 6,5. Tato hodnota pH je upravena za pomoci výtažku vápníku z mořských řas.

Tato výživa Allmix pro výsev a výsadbu je vhodná především pro venkovní výsev, výsev do květináčů nebo truhlíků, výsadbu sazenic a řízkovaných rostlin. Substrát GuanoKalong Allmix lze využít pro všechny typy a druhy rostlin. První přihnojení se doporučuje po přesazení nebo po výsevu asi po 4 až 6 týdnech. Další hnojení opakujte v 1 až 2 týdenních intervalech, to podle nároků pěstěných rostlin.

Substrát lze znovu po sezoně oživit, a to přidáním sypkého nebo peletovaného guanokalong hnojiva.

 

Balení obsahuje 45 l

 

*Za cenu jednoho poštovného je možno odeslat maximálně 2ks 45/50l substrátu. V případě více nežli dvou 45/50l pytlů bude účtováno další poštovné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: