Integra Boost 62% vlhkost

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Rozlučte se s přesušenou úrodou či plísní. Zapomeňte na obavy z vlhké sušárny a poznejte dokonale vyváženou vlhkost díky Integra Boost. Vaše bylinky si nezaslouží nic jiného! Bezpečné, bez soli a 100% netoxické.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
109 Kč 29 Kč 35 Kč od 29 Kč    
Značka Integra Boost
Kategorie Ostatní
 

Integra Boost díky patentované technologii dokonale kontroluje úroveň vlhkosti a zachovává vůni a chuť čerstvé sklizně. Od sušení po skladování a konzervaci je klíčové udržení optimální vlhkosti. Příliš mnoho vlhkosti může znamenat plísně a příliš málo může znamenat produkt, který je příliš suchý, rozpadá se, nevypadá dobře a ani dobře nechutná. Rozlučte se s přesušenou úrodou či plísní. Zapomeňte na obavy z vlhké sušárny a poznejte dokonale vyváženou vlhkost díky Integra Boost. Vaše bylinky si nezaslouží nic jiného! Bezpečné, bez soli a 100% netoxické.

Použijte systémy Integra Boost pro kontrolu vlhkosti v uzavřeném prostoru. Patentovaná technologie buď uvolní nebo absorbuje vlhkost a udržuje danou vlhkost v uzavřeném prostředí.

Ke každému Integra Boost je dodávána inteligentní snadno čitelná indikační karta výměny. Vždy když se tečka na indikační kartě změní na modrou, víte, že je čas na výměnu za čerstvý balíček.

Všechny výrobky Integra Boost jsou schváleny FDA, odolné proti roztržení a rozlití, biologicky rozložitelné a netoxické. Navíc jsou 100% bez soli, takže nebudou měnit chuť vašich bylin, ovoce nebo vzácných doutníků.

Pytlíček 4g je vhodný pro objem do 12g sušiny. 

Pytlíček 8g je vhodný pro objem 12-28g sušiny. 

Pytlíček 67g je vhodný pro objem 28-450g sušiny. 

 

Specifikace: 
váha:4, 8. nebo 67g 
vlhkost: 62% 
počet kusů v balení: 1ks 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: