Neudosan

Neohodnoceno
 
 

Koncentrovaný biologický insekticid Neudosan AF proti žravým a savým škůdcům. Vhodný pro ovoce, zeleninu, rostliny, stromy. Přírodní přípravek

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
400 Kč 230 Kč od 230 Kč    
Kategorie Ochrana rostlin
 

Koncentrovaný biologický insekticid Neudosan AF 250ml proti žravým a savým škůdcům. Vhodný pro ovoce, zeleninu, rostliny, stromy. Přírodní přípravek.

 

Přírodní postřikový insekticid Neudosan AF je určen k likvidaci mšic, svilušek, molic a dalšího škodlivého hmyzu. Díky nulové nebezpečnosti pro své okolí je ideálním likvidátorem žravých a savých škůdců nejen na zahradách a v sklenících, ale i v bytech a kancelářích. Tato bio ochrana rostlin se aplikuje se postřikem na napadené části rostlin. Po aplikaci na zeleninu nebo ovoce je možno plody konzumovat okamžitě.

Biologický insekticid Neudosan AF 500ml ve formě emulgovatelného koncentrátu obsahuje soli přírodních mastných kyselin. Neobsahuje žádné nebezpečné chemikálie, je šetrný k prospěšným organismům i člověku, v přírodě se rychle odbourává. Doporučené dávkování cca 20ml na 1 litr vody, postřikuje se při nižších denních teplotách. K dispozici jako koncentrát o objemu 250ml. Dávkování: koncentrát se aplikuje v roztoku 20 ml / 1 litr vody. Rostliny důkladně postříkat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: