Metrop - MR2 Bloom

Neohodnoceno
 
 

Květové hnojivo NPK 10-20-40.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
1 090 Kč 3 390 Kč 540 Kč od 540 Kč    
Značka Metrop
Kategorie Metrop
 

U Metrop Hydroponic MR2 biominerální hnojivo pro květ je poměr N-P-K a množství stopových prvků nastaveno na maximální výnos rostlin. 
Základní látky pro Metrop MR2 biominerální hnojivo pro květ jsou obzvlášte čisté, címž se zvýší podíly N-P-K, aniž by docházelo k poškození rostlin.

Díky kvalitě těchto látek nedochází k usazeninám ani v nádobách, ani v zavlažovacím systému. Po rozpuštění ve vodě zustává hodnota EC konstantní.

Zároveň i přidané stopové prvky jsou ve vyšší koncentraci a ve velmi čisté formě, címž fotosyntéza rostlin probíhá lépe a rychleji, což se příznivě projeví na kvalitě konečného produktu.

Metrop MR2 biologické hnojivo pro květ je vysoce kvalitní rostlinný extrakt obsahující všechny makro a mikro složky potřebné pro zdravý vývoj květu v jakémkoliv pěstebním médiu.

. Určeno k optimálnímu rozvoji kvčtu;
. Zajištuje dostatecný přísun dusíku (dovršení vrcholu růstu); 
. Zajištuje dostatecný přísun fosforu (rozvoj kořenů);
. Zajištuje dostatečný přísun hořčíku (optimální průbeh fotosyntézy a syntézy proteinu);
. Neobsahuje škodlivá barviva, není ředené vodou. Skládá se pouze z nejčistších materiálu a proto
  udržujte .nízkou hodnotu EC;

Neobsahuje težké kovy.

Skladujte mimo dosah dětí.

Použití: Od třetího až čtvrtého týdne květu. V závislosti na velikosti květu zvyšujte plynule koncentraci. Poslední týden proplachujte dle potřeby.
Při pěstování v zemních substrátech bohatých na živiny používejte roztok jednou až třikrát týdne. V případě hydroponie používejte denně. Kontrolujte hodnotu EC. Nepřehnojte!

Skladujte na temném místě, uchovejte před mrazem.
Při zasažení očí vypláchněte ihned vodou.

Před použitím protřepte!

Metrop MR2 hnojivo pro květ je biologické.

HNOJIVO-ES, složitá suspenze NPK hnojiva 10-20-40 se stopovými prvky:

skupni dušik (N) 10.00% - dusičnanový dusík (N) 9.33% - amonného dusíku (N) 0.67% - fosfati (P) rozpustné ve vodĕ 20.00% - kalij (K) rozpustné ve vodĕ 40.00% - Magnesijev (Mg) rozpustné ve vodĕ 1.50% - železo (Fe) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.175% - mangan (Mn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - baker (Cu) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - cink (Zn) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.088% - bor (B) rozpustné ve vodĕ 0.035% - kobalt (Co) rozpustné ve vodĕ, chelatační činidlo EDTA 0.0011% - molibden (Mo) rozpustné ve vodĕ 0.0012%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: