Homebox - Evolution Q100 (100x100x200 cm)

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Pěstební stan rozměrů 100x100x200 cm s odrazivou fólií PAR+

Dostupnost Na dotaz
5 999 Kč    
Kód produktu 5483
Značka Homebox
Kategorie Homebox
 
Stany HomeBox Evolution jsou novým produktem, který má nahradit stávající dlouhodobě úspěšně prodávající stany Classic. Již na první pohled lze vidět rozdíl a vylepšení oproti předchozímu modelu. 
Hlavní rozdíl je však na první pohled neviditelný, a to je nový odrazový vnitřní materiál s označením PAR+ (o tomto materiálu a jeho vlastnostech se můžete více dočíst níže v popisu produktu). 
Další již viditelnou výhodou a vylepšením jsou hlavní vstupní dveře do stanu. Jejich hlavní výhoda je ta, že prostě nepřekáží. Nepotřebují další speciální místo při otevření stanu, nepadají a hlavně díky svému tvaru tak neovlivňují vnitřní teplotu jako jiné stany. Snadné používání ve formě rolet dělá z údržby rostlin zábavu.
Dalším výrazným vylepšením jsou ventilační okna s mikrosítí, které se nastavují pomocí speciálně tvárných kruhů bez žádného použití suchého zipu, avšak plně světelně nepropustné. Tato technologie je společností HOMEbox patentována a neměli byste ji v budoucnu najít na žádném jiném produktu.
Nově je řešena také celková konstrukce rámu, kde výrobci použili silnější trubky s více průměry, aby stan neměl problémy i při větší zátěži. 
Stany HOMEbox Evolution jsou v tuto chvíli jedny z nejprofesionálnějších výrobků na trhu.

Popis

 

  • high-tech design
  • plynulý a bezproblémový přístup i pro vozíčkáře
  • robustní, neproniknutelný a skvrnám odolný materiál pro dlouhou životnost
  • odjímatelný, nepromokavý spodní prvek
  • kompletně světlonepropustné zipy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: