GHE Final Part (Ripen) 500ml

Neohodnoceno
 
 

Komplexní základní výživa pro pozdější fáze květu Ripen od General Hydroponics. Urychluje a podporuje proces kvetení a zrání.

Dostupnost Na dotaz
219 Kč    
Kód produktu 5571
Značka General Hydroponics Europe
Kategorie Hnojiva
 

General Hydroponics Ripen je hnojivo, které razantně urychluje a podporuje kvetení i produkci plodů. Je kompatibilní se všemi pěstebními metodami.

Ripen od General Hydroponics je precizně namíchaný a nesmírně účinný koktejl rafinovaných minerálních solí a pufrů, které se dobře vstřebávají. Rostlina po použití Ripen reaguje fantasticky. Dodává rostlině všechny minerální soli, které potřebuje, a to ve formě, která se snadno asimiluje. Stimuluje a urychluje proces kvetení a zrání, současně podporuje tvorbu přirozených rostlinných látek. V případě předešlého hromadění dusičnanu nebo mikroprvků pomáhá tato rezidua metabolizovat, což se projeví na zlepšení chuti úrody.Jeho vlastnosti zkvalitňují outdoor i indoor kultivaci. Pozor, zvyšuje kyselost zálivky (pH), je potřeba následná úprava pH.

Dávkování:

  • V posledních 10 dnech kvetení přidejte T.A. FinalPart do vody s upraveným pH 5,5 až 6,5.
  •  Při pěstování v hydroponii: 4 - 5 ml / 1 l vody -
  •  EC : 1,8 - 2,2
  • Při pěstování v půdě: 4 - 5 ml/ 1 l vody - přidejte při každém druhém zalévání.

Skladujte dobře uzavřené na chladu-vzdorném místě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí. Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: