Hesi Coco

Neohodnoceno
 
 

Komplexní výživa pro rostliny v kokosu

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
239 Kč 999 Kč 599 Kč 1 749 Kč od 239 Kč    
Kategorie Hesi
 

Hnojivo Hesi Coco, 1L je komplexní výživa pro kultivaci rostlin v kokosu. Používá se po v období květu. Živiny do kokosových substrátů pouze v jedné lahvi!

 

Kapalné hnojivo pro pěstování rostlin ve všech kokosových substrátech ve fázi květu. Hesi Coco vás narozdíl od konkurence nenutí kupovat dvě lahve, ale pouze jednu. Toto kokosové hnojivo je vhodné pro všechny kokosové substráty od značek Plagron, Canna, BioBizz, Atami i dehydratovaných briket AH, CocoStar aj.

 

Pro první týdny se rostliny živí Hesi Root Complex a Hesi TNT Complex. Základní výživa Hesi Coco, 1L obsahuje vše, co rostlina potřebuje. Minerální i organický dusík i vyvážené množství fosforu a draslíku. Součástí komplexní rostlinné výživy jsou také důležité vitamíny a další prospěšné látky. Dusík je organického i minerálního původu, proto nehrozí předávkování.

Pro nejlepší výsledky se ale doporučuje kombinovat s Hesi PK 13-14 s vyšším obsahem fosforu a draslíku. Vhodným doplňkem výživy jsou i Hesi Super Vit a Powerzyme, které se používají po celou dobu živení.

Dávkování:

  • fáze růstu : 3ml/1L vody (když chcete urychlit tuto fázi)
  • fáze květu: 5ml/1L vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: