CANNA - CALMAG AGENT

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Canna CalMag Agent pro ještě silnější a zdravější rostliny. Vyřeší nedostatek vápníku a hořčíku! 

Dostupnost Zvolte variantu Skladem (1 ks) Na dotaz
Varianta
379 Kč 1 219 Kč od 379 Kč    
Značka Canna
Kategorie Doplňky
 

Hlavní výhody CALMAG AGENT:

  • řeší deficity vápníku a hořčíku (Ca, Mg)
  • zvyšuje vstřebávání živin
  • podporuje silnější a zdravější rostliny
  • přispívá k vyšší kvalitě květů a plodů
  • produkt s vysokou koncentrací
  • zvyšuje EC příliš měkké vody
  • je nezbytný pro vodu z reverzní osmózy

Co je dobrá kvalita vody:

 Voda, která teče z kohoutku v domácnostech se liší podle regionu. Bavíme se přitom o vodě z veřejného vodovodu. Pokud máte vlastní studnu, nebo jiný lokální zdroj vody, její kvalita může být jakákoliv a je potřeba udělat rozbor. Existuje základní dělení vody podle obsahu rozpuštěných minerálů:

Měkká voda EC je nižší než 0,4 - je potřeba zvýšit EC na 0,4 pomocí CANNA CALMAG AGENT.

Normální voda EC je mezi 0,4 - 0,5. Obsahuje rozpuštěný vápník, hořčík a bikarbonát sodný, což stabilizuje pH vody. Všechny produkty CANNA jsou vyvinuté tak, aby dokonale fungovaly právě s normální vodou.

Tvrdá voda má EC nad 0,5 a obsahuje více vápníku a hořčíku, než rostlina umí využít. Pokud máte tvrdou vodu, nejlepší způsob jak ji upravit je pořídit si filtr s reverzní osmózou. Ten produkuje zcela demineralizovanou vodu s téměř nulovým EC. Filtrovanou vodu pak smícháte s tvrdou vodou tak, abyste dosáhli EC 0,4. Můžete také použít jen filtrovanou vodu z reverzní osmózy, jejíž EC upravíte pomocí CANNA CALMAG AGENT na EC 0,4. Tak máte jistotu, že výsledná voda obsahuje dokonalý poměr minerálů pro vaše rostliny.

Nevhodná voda je s EC nad 0,5 díky obsahu sodíku a chloridů je nevhodná pro pěstování. Tyto složky blokují příjem dalších živin a mohou být pro rostlinu toxické. Opět lze situaci vyřešit díky reverzní osmóze, ale v tomto případě lze řešit hodnotu EC smícháním filtrované a běžné vody jen částečně.

Přimíchejte do filtrované vody část nevhodné vody pro dosažení EC 0,2. Tím přidáte dostatek bikarbonátu pro stabilizaci pH. Pro dorovnání EC na pak 0,4 použijte CANNA CALMAG AGENT.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: