GHE - Bio Essentials

Neohodnoceno
 
 

Výživový doplněk.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
Běžná cena 189 Kč 249 Kč 899 Kč od 189 Kč
Ušetříte 10 Kč (–5 %) 30 Kč (–12 %) 100 Kč (–11 %) 100 Kč (–12 %)
179 Kč 219 Kč 799 Kč od 179 Kč    
Značka General Hydroponics Europe
Kategorie Aditiva
 

 Bio Essentials je jedinečným výrobkem. Jedná se o komplexní koncentrát mikroživin v chelátové formě, který rovněž obsahuje nezbytné mikrolátky a organický pufr. Používá se jako doplněk do živných roztoků při pěstování v půdě i u hydroponie. Používá se také jako postřik na listy.

Mikro a submikroživiny jsou nezbytnými stopovými prvky, které rostlina potřebuje společně s primárními a sekundárními prvky, pro komplexní a harmonickou životosprávu. Některé se musejí podávat v tak malém množství (submikroživiny), že ve většině přípravků nejsou ani zahrnuty. Avšak laboratorní testy prokázaly, že při aplikaci těchto prvků se celkové zdraví rostliny výrazně lepší a stejně tak její odolnost proti škůdcům.

Veškeré tyto prvky obsažené v přípravku Bio Essentials jsou chelátové: Chelátový prvek se do rostlin uvolňuje pouze tehdy, když jeho potřebné množství v živném roztoku poklesne. Čili chelát nejenže udržuje stabilní hodnotu výživy, ale také chrání rostlinu před nechtěným hromaděním škodlivých solí.

Když rostliny rostou rychle, absorbují mnoho prvků z roztoku, tedy destabilizují jeho pH. Čím je růst rychlejší, tím je větší tato nerovnováha. Proto je nezbytné mít pufr (tlumící látku) dobré kvality, který pomáhá stabilizovat pH. Pufr rovněž pomáhá řídit hladinu kalcia v roztoku, což je důležitý aspekt v případě tvrdé vody.

 

Aplikace
Také v postřiku na listy dodává Bio Essentials rostlinám sílu a energii.
2 ml / Litre (10 ml = jedno víčko od lahve )
Hydroponie : 5 ml / Litr
Půda : 3 ml / Litr
Sprej na listy : 2 ml / litr

 

Poněvadž jsou cheláty dle organické certifikace autorizovaným zdrojem mikroprvků, přípravek Bio Essentials lze používat ve spojení s organickými živinami.

PRO ZAPÁLENÉ AKVARISTY: Bio Essentials Je Neuvěřitelně Efektivní Při Pěstování Akvarijních Rostlin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: